Avilon Role Play

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Avilon Role Play » Курилка » Стоматологія


Стоматологія

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Стараюсь слідкувати за здоров'ям ротової порожнини, тому регулярно відвідую стоматологів, відвідую клініку DentaDerm мені її порадила знайома, за що дуже їй вдячна, адже послуги дійсно якісні, хороше лікування з сучасною аппаратурою. Всі види послуг можна переглянути на сайті, а також записатись до лікаря.

2

А куда в Киеве обратиться, чтобы сделать протезирование зубов? Посоветуйте хорошего специалиста.

3

Нестли написал(а):

А куда в Киеве обратиться, чтобы сделать протезирование зубов? Посоветуйте хорошего специалиста.

У стоматологію "Люми-Дент" зверніться, там є першокласний  лікар стоматолог ортопед Дністранський Вадим Ігорьович https://www.lumident.kiev.ua/ua/doctors … -igorevich У моєї мами зуби були в жахливому стані, вона боялася, що доведеться зі вставною щелепою ходити. Але цей фахівець знайшов спосіб і зробив часткове протезування. Він використовує новітні технології в роботі, підбирає найефективніші рішення. Так що можете довіритися цьому лікареві, упевнена, що теж будете задоволені.

4

Відвідую клініку https://dentaderm.ua/vynohradar/ тут якісно лікують зуби, вже довгий час у них лікую. Лікар робить все якісно та без болю , зараз сучасні медикаменти, що дозволяють це зробити. Записатись на прийом до лікаря можна онлайн, або за вказаним номером телефону.


Вы здесь » Avilon Role Play » Курилка » Стоматологія